Rasa Panów już się formujeWiele osób zadaje sobie pytanie: co z tym światem, kto będzie nim kierował i rządził? Czy będą tlo superinteligentne komputery czy superinteligentni ludźie? Na razie rządzą grupy składające się z arystokratów i ludzi bardzo zamożnych, którzy dorobili się fortun na wojnach, morderstwach, przekupstwie, szantażu i wszelkiego rodzaju oszustwach, nie powinny trwać długo. Dalekosiężnym celem jednej z tych grup jest świat bez granic, bez pa¨˝stw narodowych, rządzony przez jeden światowy rząd kontrolowany przez super elitę. Osiągnięcie tego nie będzie łatwe ze względu na poważne nierówności majątkowe, które powodują, że wszystkie pieniądze płyną do górnej dziesiątej części jednego procenta, co jest bardzo szkodliwe dla klas średnich i niższych. Powoduje to niepokoje społeczne. Ponadto masowa imigracja do Europy, przemieszczanie się z jednego kraju UE do drugiego i wynikające z tego zderzenie kultur zdestabilizowało wiele części Europy. Reakcja na te negatywne rzeczy, których chce ta grupa, spowodowała silny wzrost nacjonalizmu. To powoduje, że brexit podąży być może za innymi krajami, które chcą opuścić UE. Ta grupa pozwala na stworzenie klasy średniej, ponieważ ta klasa społeczna, bojąc się utraty swoich domków i samochodów, poprze intencje tej grupy, natomiast zbyt duże nierówności społeczne mogą doprowadzić do rewolucji - podstawa piramidy Maslowa powinna żyć na ochłapach elity ale nie na tyle dobrze, żeby nie miała czas I cheć na myślenie. Masy powinny być głupie, powolne i posłuszne i oczywiście płacić podatki.


Niemniej jednak celem tej grupy jest jeden światowy rząd z jednym globalnym rynkiem. Ludzie mają być trzymani w ryzach przez jedną armię światową i używać jednej globalnej waluty kontrolowanej przez jeden bank światowy. Ostatecznym celem jest nic innego jak całkowita dominacja nad światem. Każdego roku tajne spotkanie grupy nieustannie przesuwa program w kierunku tego celu, nawet w obliczu pewnych niepowodze¨˝ i opóźnie¨˝ w realizacji wyznaczonych celów grupy. Wolne i otwarte umysły nie zgodzą się być niewolnikami kogokolwiek i czegokolwiek. Oczywiście ta armia, banki i wszystkie dobra mają należeć do członków tej grupy, a jest ich tylko 120-150. Ta grupa nie jest rasą ludzi, to tylko samozwa¨˝cza elita lub klika, która różni się od normalnych ludzi bezwzględnym pędem do swoich cel, nawet po trupach.


Oczywiście grupa trzymająca władzę nie zrezygnuje tak łatwo ze swoich przywilejów i władzy. Cesarstwo Rzymskie miało trwać wiecznie i zniknęło. W ko¨˝cu, aby utrzymać się przy władzy, podarowali ludzkości czarną szara¨˝czę, a to sparaliżowało ludzki umysł i splotło umysły siecią obsurdów, w którą głupi motłoch wciąż wierzy. Jednak po prawie 2000 latach ludzkość się budzi, zaczyna myśleć i zadawać pytania, Czesi już pozbyli się tej czarnej zarazy.


Angielski astrofizyk Stephen Hawking, sam mając umysł o IQ 200-300, twierdził, że w przyszłości światem będzie rządzić rasa nadludzi o bardzo wysokiej inteligencji, a nie superinteligentne maszyny. Ta rasa musi najpierw zostać stworzona z normalnych ludzi. Wolałbyś więc należeć do tej rasy, czy raczej być po prostu zjadaczem chleba i producentem gówna bez prawa decydowania o własnym życiu i własnej przyszłości? Wybór wciąż jest w Twoich rękach, musisz poznać siebie i doskonalić swoje możliwości intelektualne, a to już zaczyna być możliwe.


Skąd będzie pochodzić ta nowa rasa? Prawdopodobnie z wyższej półki klasy średniej, niektórzy z wyższej klasy też się przyłączają. Zwiększenie pamięci i inteligencji jest już możliwe poprzez stymulacje umysłu, ale nadal obecne efekty są tylko chwilowe (miesiąc-dwa) i dość kosztowne – klasa średnia nie będzie mogła sobie na to pozwolić. Mogą sobie na to pozwolić finansowo, ale nie mentalnie. Konieczne są dalsze badania w tej dziedzinie. Po pierwsze, będzie to inteligencja nabyta, która w następnych pokoleniach może być wrodzona i tak dalej, podobnie, dopóki nie uzyskamy oczekiwanych sukcesów. Przyjmuje się, że przełomowym momentem w naszym rozwoju może być czas, w którym jesteśmy w stanie nauczyć się języka obcego w nie więcej niż 3 tygodnie. Prawdopodobne jest również, że sama stymulacja umysłu nie da oczekiwanych efektów, konieczna będzie ingerencja w nasze DNA, nauka nie ma jeszcze na to odpowiedzi. Muszę też zmartwić tych, którzy chcą uwolnić swoją energię kundalini lub podróżować astralnie - nie można tego osiągnąc bez zwiększenia częstotliwości ich mózgu do powiedzmy 80 Hz, niektórzy mnisi buddyjscy mogą to zrobić poprzez głęboką medytację. Obecnie częstotliwość gamma przeciętnego Kowalskiego wynosi nie więcej niż 30-35 Hz.


Mówimy o inteligencji IQ200 I więcej, są już tacy ludzie, Jednym z nich był Stephen Hawking, Albert Einstein miał IQ 160, Bill Gates 160, Leonardo da Vinci 210, średnia ludzi to tylko 100 Ucząc się, czytając, pracując nad sobą możesz podnieść swoje IQ o 40 punktów, ale my chcemy mieć IQ 400. Poza tym nie tylko ludzki umysł jest wymiarem czlowieka bo łotrzykowie też mogą mieć wysokie IQ, ale też duże braki Eq - Emotional intelligence. Inteligencja emocjonalna — umiejętność rozumienia i zarządzania emocjami u siebie i innych — zyskała szerokie uznanie wśród naukowców jako ważna umiejętność do szczęśliwego życia i skutecznego prowadzenia biznesu. Badania sugerują, że EQ jest nawet ważniejsze niż IQ.


Osoby z wysokim Iq i Eq odnajdą się, założą związki, partnerstwa, stowarzyszenia, aby wymieniać poglądy, oczywiście jak najbardziej tajne, żeby nie obudzić bandy smoków z grupy. Nazwijmy ich 100&100, ponieważ oprócz powyższego będą mieli wiedzę, jak żyć co najmniej 100 lat i zgromadzić fortunę w wysokości 100 milionów. To tylko liczby. Kalifornijska firma Human Longevity oferuje już usługi, które pozwolą ci żyć co najmniej 100 lat. Powinni też mieć majątek, żeby nie martwić się o przyszłość, to też liczby. Kilka lat temu w Polsce, jeśli miałeś małego fiata 126P i stary dywan, też byłeś milionerem. W 2003 roku pojawił się człowiek o imieniu Andrew Carlssin, który dokonał 126 transakcji na akcjach wysokiego ryzyka I w każdej z nich odniósł sukces. Carlssin zaczął od początkowej inwestycji w wysokości 800 $, w ciągu 2 tygodni sko¨˝czył z ponad 350 000 000 $.


Jeśli podoba Ci się to, co piszemy i uważasz, że ma to wartość poznawczą, to wyślij to swoim znajomym i poproś, aby podzielili się tym ze swoimi znajomymi. Można je także kopiować i publikować gdzie Twoja dusza zapragnie, ale prosimy nie zmieniać ich treści i napisz nam, gdzie się pojawią.


https://amsil.com/aboutus.html


Jan Szymanowski

e-mail: Jan@amsil.com

San Diego, Kalifornia

09 stycznia 2023 r